6. Rajd Ziemi Bocheńskiej za nami

Firma Gór-Stal wsparła udział Michała Bębenka w 6. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej, który odbył się  w sobotę, 2 czerwca. Na starcie rajdu ustawiła się blisko setka samochodów, w których załogi zaprezentowały swoje możliwości na odcinkach specjalnych. 

To już szósta edycja rajdu imienia Janusza Kuliga – niezapomnianego rajdowego mistrza z Małopolski. Załogi startujące w imprezie zgodnie podkreślają, że trudne technicznie odcinki należą do jednych z najbardziej wymagających w sezonie.

– Było gorąco później deszczowo, a przede wszystkim było bardzo szybko.  Po 5-letniej przerwie po raz pierwszy pilotowany przez Rafała Rzemień dojechaliśmy do mety pokazując, że nawet tak długa przerwa nie wybiła nas z rytmu jazdy, a kto wie, może niedługo znów się zobaczymy na rajdowych trasach – mówi Michał Bębenek, kierowca rajdowy.

Tegoroczną edycję rajdu wygrała Załoga Hondy Civic Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka –  sięgając po swoje pierwsze zwycięstwo w karierze z przewagą ponad 25 sekund nad kolejną załogą.

About the author: Term PIR