Budynki Mieszkalne

Budynki Mieszkalne

Firma Gór-Stal jest producentem płyt izolacyjnych termPIR®, których właściwości termoizolacyjne są bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na podwyższenie energooszczędności Twojego obiektu.

Budynek mieszkalny ocieplony płytami PIR cechuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła λD= 0.022 W/mK. Termoizolacja umożliwia zastosowanie cieńszej warstwy ocieplenia dzięki której zyskujemy większy metraż powierzchni użytkowej oraz warstwę materiału o małej przewodności cieplnej.

Na takie efekty nie możemy liczyć używając tradycyjnych materiałów takich jak styropianu czy wełny mineralnej. Płyty PIR, które znajdują zastosowanie jako część składowa systemów termoizolacyjnych, doskonale sprawdzają się w uzyskaniu budynku mieszkalnego energooszczędnego. Służą między innymi do ocieplenia dachów skośnych, poddaszy, strychów, stropodachów i tarasów, ocieplenia ścian, stropów, piwnic oraz fundamentów i podłóg. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą płyt izolacyjnych termPIR® zamieszczoną poniżej.

Dachy

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

ŚCIANKI DZIAŁOWE

Podstawą prawidłowego izolowania podłogi jest nie tylko poprawne wykonanie posadzki ale również dobranie odpowiednich materiałów o właściwościach termoizolacyjnych

Posadzka przemysłowa

Posadzka ogrzewana