BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

BUDYNKI PRZEMYSŁOWE

Firma Gór-Stal jest producentem płyt izolacyjnych termPIR®, których właściwości termoizolacyjne są bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na podwyższenie energooszczędności Twojego obiektu.

Termoizolacja budynku przemysłowego  wykonana za pomocą płyt PIR cechuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła λD= 0.022 W/mK. Dzięki temu można zastosować cieńszą warstwę ocieplenia  i zyskać większy metraż powierzchni użytkowej budynku  oraz warstwę materiału charakteryzującą się małą przewodnością cieplną. Nie możemy liczyć na taki efekt używając do dociepleń wełny mineralnej czy styropianu. Płyty PIR z powodzeniem stosuje się do ocieplenia dachów skośnych, strychów, stropodachów, poddaszy, i tarasów, ocieplenia piwnic, ścian, stropów oraz fundamentów i podłóg. Są one częścią składową systemów termoizolacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem płyt izolacyjnych termPIR® zamieszczonych poniżej.

Dach płaski

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

ŚCIANKI DZIAŁOWE

Podstawą prawidłowego izolowania podłogi jest nie tylko poprawne wykonanie posadzki ale również dobranie odpowiednich materiałów o właściwościach termoizolacyjnych

Posadzka przemysłowa

Posadzka ogrzewana