Obiekty Inwentarskie

Obiekty Inwentarskie

Firma Gór-Stal jest producentem płyt izolacyjnych termPIR®, których właściwości termoizolacyjne są bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na podwyższenie energooszczędności Twojego obiektu.

Termoizolacja obiektów inwentarskich przy pomocy płyt izolacyjnych termPIR cechuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła λD= 0.022 W/mK. Umożliwia to zastosowanie cieńszej warstwy ocieplenia przez co zyskujemy większy metraż powierzchni użytkowej oraz warstwę materiału o małej przewodności cieplnej. Używając do dociepleń tradycyjnych materiałów takich jak wełna mineralna czy styropian nie uzyskamy takich efektów. Przy pomocy płyt PIR, które znajdują zastosowanie jako część składowa systemów termoizolacyjnych mozemy z powodzeniem ocieplić dachy skośne, poddasze, strych , stropodach i taras. Bardzo dobre parametry uzyskuje się również przy ociepleniu ścian, stropów, piwnic oraz fundamentów i podłóg. Poniżej przedstawiamy szeroki wybór płyt izolacyjnych termPIR®.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Dachy

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE

ŚCIANKI DZIAŁOWE

Podstawą prawidłowego izolowania podłogi jest nie tylko poprawne wykonanie posadzki ale również dobranie odpowiednich materiałów o właściwościach termoizolacyjnych

Posadzka przemysłowa

Posadzka ogrzewana