Doradztwo techniczne

Przywiązujemy dużą uwagę do przyjaznej i profesjonalnej obsługi naszych klientów oraz partnerów biznesowych.
W razie pytań prosimy o kontakt z doradztwem technicznym.

Znajdź doradcę

Polska
Europa
Znajdź doradcę poprzez podanie kodu pocztowego lub zaznacz punkt na mapie
0129eec365c5c9991185

Marek Kowalczyk

Dyrektor Sprzedaży

+48 728 410 551

marek.kowalczyk@gor-stal.pl

b21695dfac2cc11f2c8a

Aleksandra Górska-Nalepa

Dyrektor Handlowy - Export

+48 606 233 326

aleksandra.gorska-nalepa@gor-stal.pl

Gdańsk Koszalin Szczecin Bydgoszcz Poznań Zielona Góra Wrocław Opole Katowice Kielce Łódź Kraków Rzeszów Lublin Warszawa Olsztyn Białystok
Budynek gór stalu



ul. Adolfa Mitery 9

32-700 Bochnia

tel./fax: +48 728 410 562

e-mail: bochnia@gor-stal.pl

Kontakt z działami Kontakt z działami

Kontakt z działami
Sekretariat

Ewa Krokosz

tel.:/fax: +48 728 410 562
e-mail: bochnia@gor-stal.pl

Dział Obsługi Klienta

Klaudia Zym

tel.: +48 721 790 810
e-mail:  klaudia.zym@gor-stal.pl

con2
Księgowość

 

tel.:/fax: +48 728 410 571
e-mail:  faktury@gor-stal.pl

con4
Dział Zaopatrzenia

Mateusz Madej

tel.: +48 728 410 576
e-mail: mateusz.madej@gor-stal.pl

con3
Marketing i Reklama

Elżbieta Kuta

tel.: +48 728 893 526
e-mail: ela.kuta@gor-stal.pl

con5
Dział Techniczny

Adam Adewole 

tel.: +48 885 660 029
e-mail:  adam.adewole@gor-stal.pl

con6
Magazyn i Spedycja

Mira Błoniarczyk

tel.: +48 728 410 559 
e-mail: mira.bloniarczyk@gor-stal.pl

con8
Laboratorium

Bartłomiej Bochnia

tel.:/fax: +48 728 410 566
e-mail: bartlomiej.bochnia@gor-stal.pl